• 17 Haziran 2019 Pazartesi

Yasin Aşkın Yıldırım’ın 10 Kasım mesajı

"Yasin Aşkın Yıldırım’ın 10 Kasım mesajı"

İşadamı Yasin Aşkın Yıldırım, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 80. Yılı münasebetiyle bir mesaj yayımladı

Yasin Aşkın Yıldırım’ın 10 Kasım mesajı

KAFKAS HABER AJANSI

İşadamı Yasin Aşkın Yıldırım, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 80. Yılı münasebetiyle bir mesaj yayımladı: Yıldırım mesajında, “Türkiye Cumhuriyetinin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, 80 yıl önce ebediyete göçtüğü bugün üzerin de yaşadığımız bu topraklar için  huzurlu ve özgür yaşayabilsin diye mücadele etmekten çekinmeyen Gazi Mustafa Atatürk ve silah arkadaşlarını  saygı ile anar, bırakmış olduğu emanetinin değerini bilen ve her zaman takipçisi olan bir ulusun ferdi olarak  Atatürk ve yol arkadaşlarına Allah’tan rahmet dilerim.” ifadelerini kullandı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.278845