• 17 Temmuz 2019 Çarşamba

Yetişkin ve çocuklar için yüzme havuzları - Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba haberleri

"Yetişkin ve çocuklar için yüzme havuzları - Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba haberleri"

Yetişkin ve çocuklar için yüzme havuzları - Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba haberleri

DATA[

Yetişkin ve çocuklar için yüzme havuzları 

Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, kentin üç ayrı mahallesinde hem yetişkinler hem de çocuklar için ayrı ayrı yüzme havuzları yaptırıyor.
 
Yüzme havuzlarının biri Osmanlı Mahallesinde, diğeri Karşıyaka Mahallesinde ve bir tanesi de Beykapısında yapımına önümüzdeki günlerde başlanacağı bildirildi.
 
Yetişkin ve çocuklara yönelik yapılacak üç ayrı mahalledeki yüzme havuzlarının yapımı için Şanlıurfa Belediyesi, kolları sıvadı. Osmanlı Mahallesindeki Yetişkin Yüzme Havuzunun 600 metrekare olması beklenirken, çocuk yüzme havuzun da 300 metrekare olacağı bildirildi. Karşıyaka Mahallesindeki yetişkin yüzme havuzunun 750 metre kare çocuk yüzme havuzunun da 80 metre kare olması beklenirken Beykapısındaki yüzme havuzunun da yetişkinler için 870 metre kare olacağı çocuklar için de 90 metre kare olacağına yer verildi
(ME-BA-S) ŞANLIURFA (KHA) – MÜSLÜM ERGÜN 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.230301