​Yıldırım, Belediye Başkanlığına Aday Olacak Mı!

"​Yıldırım, Belediye Başkanlığına Aday Olacak Mı!"

AK PARTİ, 2019 YEREL SEÇİMLERİNDE KARS İÇİN EN İDEAL ADAYINI ARIYOR.

Yıldırım, Belediye Başkanlığına Aday Olacak Mı!

KAFKAS HABER AJANSI

AK PARTİ, 2019 YEREL SEÇİMLERİNDE KARS İÇİN EN İDEAL ADAYINI ARIYOR.

AK Parti'nin Kars adayı olabileceği iddia edilen Yasin Aşkın Yıldırım, yakınlarına “Kars halkı hizmet için kimi uygun görürse Milletvekilliği aday adaylığım da nasıl çalıştımsa Belediye seçimlerinde de partim kimi aday gösterirse aynı özveri ile çalışacağımı. Kars halkının bilmesini isterim” dedi.

Kars adayı konusunda AK Parti'de de karara henüz varılmamakla birlikte en güçlü görünen her kesimden oy alabilecek çalışkan ve sevilen ayrım yapmayan adaylar üzerin de durulduğu  ifadesini kullandı

"SEÇMEN YÜZDE 60 PARTİ, YÜZDE 40 ADAY BAZLI OY VERİYOR"

Yıldırım, “Seçmenin yüzde 60 parti, yüzde 40 aday bazlı oy verdiğini", "Kars seçmeninin %90'ı Kars’ta yaşayan, Kars'ı seven ve bilen, halk arasın da sevilen ve çalışkan ve en önemlisi; her zümreden oy alabilecek, her zümreye eşit davranan, geçmişi ve aile kökeni dürüst ve temiz insanı görmek istiyor” dedi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.287661