Yıldırım’dan Polis Teşkilatı Kuruluş Yıldönümü Kutlama Mesajı

"Yıldırım’dan Polis Teşkilatı Kuruluş Yıldönümü Kutlama Mesajı"

Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım, Polis Haftası münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Yıldırım’dan Polis Teşkilatı Kuruluş Yıldönümü Kutlama Mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım, Polis Haftası münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Türk Polis Teşkilatının 174’üncü kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Yıldırım, polis teşkilatının İnsanlarımızın huzur ve güvenini sağlamak gibi kutsal bir göreve sahip olduğunu belirtti.

Yıldırım şu ifadelere yer verdi:

Gücünü halktan ve kanunlardan alan Polis Teşkilatımız, milletinin de karakteri gereği daima mazlumların, muhtaçların yanında, zorbaların ve hainlerin karşısında mücadelesini sürdürmüştür. Gece gündüz demeden tüm şartlar altında ülkemizin her köşesinde görevini sürdüren polis teşkilatımız asli görevlerinden birisi olan güvenlik teminini büyük bir başarıyla gerçekleştirmektedir.

Yapmış olduğu hizmetlerle halkımızın güvenini ve itibarını kazanan polis teşkilatımız yasaları uygulayarak hem kamu düzenini sağlamakta hem de anayasa ile güvence altına alınan temel hak ve özgürlüklerin korunmasında ve yaşamımızın huzur içinde sürdürülmesinde büyük bir özveriyle çalışarak toplumsal barışa son derece önemli katkıda bulunmaktadır.

Personelini devamlı olarak gelişen teknolojiye adapte eden ve her türlü şartlara hazırlamakta olan polis teşkilatımıza güveniyor ve her zaman halkıyla bütünleşmiş bir teşkilatımız olmasından dolayı gurur duyuyorum. Bu vesileyle Emniyet Teşkilatımızın kuruluşunun 174. yıl dönümünü içtenlikle kutlarken, görevleri başında şehit olan polislerimizi şükran ve rahmetle anıyor, tüm emniyet çalışanlarına görevlerinde başarı ve kolaylıklar diliyorum"

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.232647