Yıldırım’ın Kandil Mesajı

"Yıldırım’ın Kandil Mesajı"

KARS ARDAHAN IĞDIR DERNEKLER FEDERASYONU GENEL BAŞKANI ERDOĞAN YILDIRIM’IN “REGAİP KANDİLİ” MESAJI

Yıldırım’ın Kandil Mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

KARS ARDAHAN IĞDIR DERNEKLER FEDERASYONU GENEL BAŞKANI ERDOĞAN YILDIRIM’IN “REGAİP KANDİLİ” MESAJI

Mübarek üç ayların başlangıcını müjdeleyen bol bağış ve ihsan anlamına gelen Regaib Kandili, Yüce Allah’ın kullarına bağışta ve ihsanda bulunduğu rahmet ve mağfiret gecesidir.

Bu kutsal aylar ve bu ayların içerisinde yaşadığımız mübarek gün ve geceler, manevi değerlerimizin artmasına, yardımlaşma ve dayanışma ruhuyla birbirimize destek olmamıza, birlik beraberlik ve kardeşliğimizin güçlenmesine, karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörü göstermemize, yaptığımız dualar hayır ve iyiliklerle huzura kavuşmamıza vesile olur. Böylesine mübarek gün ve gecelerin maneviyatından yararlanmalı, insani ve ahlâkî değerlerimizin kaybolmamasına gayret göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle mübarek üç ayların gelişini müjdeleyen Regaip Kandilinizi kutlar, rağbetlerimizin iyiye, doğruya yönelik ve dualarımızın kabul olmasını, bu mübarek gecenin tüm İslam Âlemine, ülkemize ve hemşehrilerime sağlık, barış, huzur, mutluluk getirmesini Cenab- ı Hak’tan niyaz ederim.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.231228