Medyum Behçet Nazar Belirtilerini Açıkladı!

Evren başka alemler ve başka boyutlar ile iç içedir. Bu da çoğu zaman bilimin bile cevap veremediği bir çok soruyu sormamıza sebep ola olayların yaşanmasıyla daha da açığa çıkmaktadır. Bu bilinmeyen gizemlerin birisi de muhakkak ki karanlık ilimler olarak tanınmaktadır. Bu yazımızda sizlere rüyaları gizemli dünyasından, nazarın etkilerinden ve en merak ettiğiniz büyü konusun dan bahsedeceğiz. Tüm detaylar yazının devamında.

 

Gizem ve bilinmeyen, bilimin bile çözmekte yıllarını harcayarak bir türlü bulamadığı bir sürü paradoks vardır. Bunlar bize eski dünyadan miras kalan sırlardır da diyebiliriz. Günümüzde daha üç bin yıl önceki sırrı çözülemeyen yapılar, gizemli tabletler ve semavi kaynaklarda bile isimleri geçen büyük medeniyetler hakkında bilgi çok azdır. Dünya hayatı ile üç bin yıllık bir zamanda bile bilinmezlik pelerini oluşmuşken binlerce yıllık karanlık ilimler elbette ki insanların akıllarını yerinden alacak sırlara vakıftır. Medyum Behçet Hoca bu sırlarla dolu ilmin yetiştirdiği en büyük medyumlardan birisi olarak biliniyor. Bizler de kendisi ile görüşerek hem insanların merak ettiği konularda kendisinden bilgiler aldık hem de uzmanlığından faydalandık. Dilerseniz kendisine yönelttiğimiz sorulara ve verdiği cevaplara bakarak merakınızı daha da arttırmayalım.

 

Nazar Belirtileri Nelerdir?

 

Nazar belirtileri nelerdir sorusundan önce kısaca nazara değinmek gerekir. Nazar kişilerde doğuştan ya da sonrasında yüksek gayret göstererek kazanılabilecek kontrol edilebilen ya da kontrol edilemeyecek durumlar da olan bir güçtür demek doğru olacaktır. Buna misal vermek gerekirse bazı özel kimseler yıllarca kendilerini inziva hayatına çekerek insan-ı kâmil mertebesine ulaşırlar ise bu onların yüksek bir auraya ulaştıracaktır. Bu durumda eğer ki manen kendilerindeki bu gücü kontrol edebilecek güce de ulaşırlarsa ettikleri nazar manevi şifalı bile olabilir. Ancak bilinmelidir ki bu insanlar yüce bir varlık değil sadece nefislerini kontrol eden ve ettikleri sürece de bu güce sahip olabilecek insanlardır.

Bir diğer kısım da doğuştan yüksek auraya sahip olan ve bunun genellikle farkında olmayan kimselerdir. Bu kimseler birini ya da bir şeyi kıskandıklarında, haset ettiklerinde, çok hoşlandıklarında ya da çok üzüldüklerinde duygularının kontrolünü sağlayamayarak karşı tarafa yüksek bir enerji akışı sağlarlar. Bu da genellikle etkili bir silahtan daha büyük hasar verebilir. Burada bilinmesi gereken en önemli konu nazar belirtileri nelerdir sorusunun aslında tek bir cevabı olmadığıdır. Kısa süreli felçten ölüme, hasta yatağına düşürmekten mala mülke zarar gelmesine kadar sayısız etkilerini saymak mümkündür.

 

Aşk Büyüsü Nedir?

 

Aşk büyüsü belki de dünya tarihinin en eski büyüleri içinde yer alır. Bir çok kadim büyü kaynağından tutun da en eski mitolojik hikayelere kadar aşk büyülerinden ve büyünün aşk üzerindeki gizemli etkilerinden bahseder. Bu sebeple de dünyanın en küçük insan topluluklarına bile gidilse oradaki insanların bile aşk büyüsü hakkında bir bilgisi bir tecrübesi olabilmektedir. İslami kaynaklarda bile büyü imini öğrenen iki meleğin bunu nasıl aşk büyüsü için kullandıkları ve daha sonrasında sonsuza değin cezalandırıldıkları hakkında bilgiler verilmektedir. Günümüze dönecek olursak medyumlar tüm aşk büyülerini bilmek zorunda değildirler.

Bu bilgiler zamanla ve tecrübe ile elde edilmektedir. Bazen de Medyum Behçet Hoca gibi nesillerdir medyum olarak süregelen bir aile geleneğinde yetişen medyumlar diğerlerinin aktararak geldiği bilgileri öğrenip bunları uyguladıkları için de büyük tecrübeler elde etmektedirler. Aşk büyüsü genel manada tek bir büyüyü temsil etmese de mantıken birbiri ile aynı amaca hizmet eden büyülerin ismidir demek doğru olacaktır. Bu büyü evli çiftlerin arasındaki aşkı alevlendirmek, sevdiğimiz birini kendimize aşık etmek gibi amaçlar için yapılmaktadır. Doğru yöntemler, gerçek bir medyum ve doğru uygulama ile bu büyünün tesirinden kaçmak çok zor olacaktır. Özellikle de aşk büyülerinin kara büyü yöntemleri ile yapıldığı durumlarda tesirinin katlanarak yükseldiği ise bilinen bir gerçektir.

 

Rüyada Kedi Görmek Ne İfade Eder?

 

Rüyada kedi görmek zaman zaman karşılaştığımız bir durumdur. Tabi ki bu arada kedinin nasıl göründüğü, kedinin rengi ve diğer unsurlar rüyanın yorumunu etkilemektedir. Genellikle kedi görmek bolluk, bereket ve iyi şans olarak yorumlanır. Fakat iyi bilinmesi gereken bir konu var ki o da bazı durumlarda kedi kötü manalara gelecek şekilde de yorumlanabilir. Özellikle rüyada gece vakti önümüzden kara bir kedi geçerse ve bize saldırmaya kalkarsa büyük bir iftiraya uğramaya, maldan eksilmeye ve türlü eziyetler çekilebileceğine işaret ediyor olabilir. Ancak rüyamızda gündüz ise kara kedi görmek iyiye yorumlanır. Tabi ki normal hayatta kara kedi yada sarı kedi uğursuzluk getirmez. Bu ise bambaşka bir olaydır. Rüyalar kişilere özel yorumlanmalıdır. Rüyada kedi görmek de özel yoruma ihtiyaç duyulan bir konudur. İki şahıs aynı rüyayı görse de ikisinin rüyasındaki küçük farklar yorumu tamamen zıt şekilde yorumlamaya müsait hale getirebilir. Bu sebeple kesinlikle rüyalar işinin ehli rüya yorumcuları tarafından yorumlanmalıdır. Aksi halde başa gelebilecek fenalıklar ve güzellikle için hazırlanma fırsatı doğmayacaktır.

Medyum Behçet Hoca bizlerin sorularını cevaplarken bir çok danışanının astrolojiden, rüyalara, büyüden dualara kadar bir çok derdine dermen olmaya devam etti. Şahit olduğumuz olaylar ve değerli medyumun anlattıkları doğru bir medyum ile çalışılırsa sıkıntılarımızın çözümünün oldukça kolay olacağı yönünde bizim fikir sahibi olmamıza yol açtı. Önümüzdeki süreçlerde de hem sizlerin merak ettiği bu sorulara cevaplar bulacak hem de bu yazı dizisine kaldığı yerden devam edeceğiz.