SİYASET Haber Girişi : 10 Kasım 2023 00:33

AK PARTİ KARS Yerel Seçim Aday Adaylığına Hazır!

AK PARTİ KARS Yerel Seçim Aday Adaylığına Hazır! KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

AK PARTİ KARS Yerel Seçim Aday Adaylığına Hazır!

Minecraft Server Kiralama Minecraft Server Kiralama

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Ak Parti Kars İl Başkanı Muammer Sancar, aday adaylığı başvurularının başladığını belirterek, “Belediye başkanlığı aday adaylığı için 17 Kasım 2023 son başvuru tarihidir. Belediye ve İl Genel Meclisi üyelikleri  için 03 Aralık 2023 son başvuru tarihidir.” dedi.

Sancar’ın konuyla ilgili açıklaması söyle:

Sevgili KARS Halkı,

Sizlere gururla duyuruyoruz ki, AK PARTİ, Kars’ın geleceğini şekillendirmek için yola çıkmıştır! Bizler, bu güzel şehrin her bir köşesinde yaşayan siz değerli hemşerilerimizi temsil etmeye ve Kars’ı  daha yaşanabilir, daha güvenli ve daha kalkınmış bir şehir  haline getirmeye adanmış bir grup temsilciyiz.

Bizim için Kars sadece bir şehir  değil, bir yaşam tarzıdır. Burada herkesin sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yaşam sürebilmesi için el birliğiyle çalışacağız. Eğitimden sağlığa, ulaşımdan çevreye kadar her alanda yenilikçi ve sürdürülebilir projeler geliştirmeye kararlıyız. Amacımız, Kars’ı dünya standartlarında bir şehir haline getirerek sizlere daha iyi bir gelecek sunmaktır.

Sizleri dinliyoruz, çünkü bu şehir bizim şehrimizdir. Sizlerin ihtiyaçlarını, düşüncelerini ve beklentilerini dikkate alarak çözüm odaklı projeler üreteceğiz. Katılımcılığı esas alan bir yönetim anlayışıyla, şehrimizin her bireyinin söz sahibi olduğu bir Kars  inşa etmek istiyoruz. Sizlere hesap verebilir, şeffaf bir şekilde yönetimimizi şekillendireceğiz.

Bu yolculukta yalnız değiliz. Sizlerin desteği, bizim için en değerli güçtür. Sizlerin fikirleri, bizim için en değerli rehberdir. Yerel yönetimde daha etkili, daha adil ve daha katılımcı bir süreci birlikte başarabiliriz. Sizleri aramızda görmek, bu şehrin geleceğine katkıda bulunmak için bize katılmanızı bekliyoruz. Unutmayın, hep birlikte daha güçlüyüz!

Sizlerle birlikte, daha yaşanabilir bir Kars inşa etmek için yola çıktık. Hep birlikte başaracağımıza inanıyoruz. Bugün itibariyle Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı Başvuru Sürecimizi Başlatıyoruz. Belediye başkanlığı aday adaylığı için 17 Kasım 2023 son başvuru tarihidir. Belediye ve İl Genel Meclisi üyelikleri  için 03 Aralık 2023 son başvuru tarihidir. Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz!

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA)  / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.