BÖLGE Haber Girişi : 12 Nisan 2022 02:27

Antalya’da Kars Ardahan Iğdır Kültür ve Dayanışma Derneğinin Ramazan Etkinliği

Antalya’da Kars Ardahan Iğdır Kültür ve Dayanışma Derneğinin Ramazan Etkinliği KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Antalya’da Kars Ardahan Iğdır Kültür ve Dayanışma Derneğinin Ramazan Etkinliği

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Merkezi Antalya’da bulunan Kars Ardahan Iğdır Kültür ve Dayanışma Derneği ile Antalya Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle 8 Nisan 2022 Cuma akşamı Ramazan Etkinliği düzenledi.

Antalya Kars Ardahan Iğdır Kültür ve Dayanışma Derneği ve Antalya Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen Ramazan Etkinlikte THM Sanatçısı Mehmet Akbulut konser verdi Ayrıca Kafkas Halk oyunları gösterisi büyük ilgi topladı.

Antalya Kars Ardahan Iğdır Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı Ferhat Cemtosun yaptığı açıklamada ”Ramazan etkinliğimize yoğun ilgi gösteren Kars, Ardahan, Iğdırlı hemşehrilerimize ve tüm komşularımıza teşekkür ediyorum. Avrupa’dan Asya’ya Edirne’den Kars’a kadar tüm hemşehrilerimize ve dostlarımıza,Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün hiç şüphesizki dünyanın en güzel şehridir diye nitelendirdiği Antalya’mızdan kucak dolusu sevgi ve saygılarımı iletiyorum” dedi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) - KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.