KARS Haber Girişi : 30 Ağustos 2021 02:16

Arslan ve Kılıç’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Arslan ve Kılıç’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Arslan ve Kılıç’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

AK Parti Kars Milletvekilleri Ahmet Arslan ve Yunus Kılıç, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladılar.

Dumlupınar’da Büyük Taarruzla kesin bir şekilde elde edilen 30 Ağustos Zaferini millet olarak her yıl büyük bir coşkuyla kutluyoruz.  Bu yıl 99. Yıldönümünü kutladığımız 30 Ağustos Zaferi, milletimizin hürriyet ve bağımsızlık için verdiği eşsiz mücadele neticesinde şanlı tarihimize nakşedilen büyük bir zaferdir. Bayram olarak kutladığımız bu zafer, milli hâkimiyetimizin ve bağımsızlığımızın nişanesidir.

Onca yokluklar ve zorluklar içerisinde hayallerin ötesinde topyekûn bir mücadele örneği sergileyerek büyük bir zafer elde eden ecdadımız, tüm mazlum halklara örnek teşkil etmektedir.  Atalarımızın zaferle taçlandırdıkları milli mücadele ile bizlere emanet ettikleri Türkiye Cumhuriyeti'ni, “Muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarma” hedefi doğrultusunda milletimizden aldığımız güçle, azim ve kararlılıkla büyük atılımlar gerçekleştirdik. Ecdadımızın özlediği, beklediği muasır bir ülke inşa etme yolunda çok ileri bir seviyeye ulaştık.

Bu duygu ve düşüncelerle 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın coşkusunu ve mutluluğunu tüm hemşehrilerimizle paylaşıyor, kahraman ordumuzun şahsında aziz milletimizi yürekten kutluyoruz. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Mücadelesi sırasında canlarını feda ederek bizlere eşsiz bir vatan bırakan bütün gazi ve şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyoruz. Size ve şahsınızda programa katılanlara selam ve saygılar sunuyoruz.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) - KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.