GÜNCEL Haber Girişi : 08 Temmuz 2022 23:15

Arslan ve Kılıç’ın Kurban Bayramı Mesajı

Arslan ve Kılıç’ın Kurban Bayramı Mesajı KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Arslan ve Kılıç’ın Kurban Bayramı Mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Milletvekili / Ak Parti 6. Dönem MKYK üyesi / 65. Hükümet Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile Tarım ve Köy İşleri Komisyon Başkanı Prof. Dr. Yunus Kılıç, mübarek kurban bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladılar.

İslam dünyası olarak, Allah’a yakınlaşma ve rızasını elde etme vesilesi olan bir Kurban Bayramını daha idrak etmenin huzurunu yaşamaktayız.

İnananların Rablerine ilticalarını ifade eden Kurban ibadeti, kayıtsız şartsız bir teslimiyet sembolüdür. Hazreti İbrahim’den beri devam edegelen bu kudsi ibadeti, en güzel şekliyle yerine getirip yeni nesillere mana ve mahiyetiyle aktarmalıyız.

Mübarek Kurban Bayramının manevi ikliminin parlak istikbalimizin müjdecisi olması dileğiyle, kesilen kurbanların ve yapılan duaların kabul olmasını rabbimizden niyaz ediyoruz. Tüm hemşehrilerimizin, milletimizin ve İslam dünyasının Mübarek Kurban Bayramını en içten dileklerimizle tebrik ediyoruz. Birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içinde hayırlı, huzurlu, sevgi dolu nice bayramlar diliyoruz. Selam ve saygılarımızla.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) - KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.