KARS Haber Girişi : 12 Mayıs 2021 23:32

Ataman Adıgüzel’in Ramazan bayramı Mesajı

Ataman Adıgüzel’in Ramazan bayramı Mesajı KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Ataman Adıgüzel’in Ramazan bayramı Mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Gebze Ticaret Odası Meclis Üyesi, Atabar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Karslı Ataman Adıgüzel, mübarek Ramazan Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

Adıgüzel, “Türkiye’nin dört bir köşesinde gülümseyen yüzler, sevinen kalpler, birleşen eller, dua eden diller eşliğinde kutlanacak bayram günlerinin, başta ülkemiz Türkiye’de terörün son bulmasına; Kerkük’te, Doğu Türkistan’da, Suriye’de ve dünyanın çeşitli yerlerinde yaşanan insanlık dramlarının sona ermesine vesile olmasını diliyorum. Canlarını bu topraklar için veren tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, bayramınız kutlu olsun. Mübarek Ramazan Bayramının size ve ailenize bolluk, bereket ve sağlık, İslam âlemi ve Yüce Türk Millet’ine barış, huzur ve kardeşlik getirmesini dilerim. Bu duygu ve düşüncelerle hemşehrilerimin, Türk ve İslam coğrafyasının mübarek Ramazan Bayramını yürekten kutluyor, Cenabı Allah’tan hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum.” dedi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.