KARS Haber Girişi : 18 Haziran 2022 00:17

Başkan Bakırhan YKS’ye girecek öğrencilere başarılar diledi

Başkan Bakırhan YKS’ye girecek öğrencilere başarılar diledi KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Başkan Bakırhan YKS’ye girecek öğrencilere başarılar diledi

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Murat Bakırhan, hafta sonu gerçekleştirilecek Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) girecek aday öğrencilere başarılar diledi.

Bir ölçmedeğerlendirme aracı olan bu sınavların aday öğrencileri yükseköğretim kurumlarına taşıyacak adımı temsil ettiğini hatırlatan Bakırhan, “Gençlerimizi bu ülkenin zenginliği olarak görüyor ve onlara yürekten inanıyoruz. Yapılan sınavların bir sonuca ulaşmanın ötesinde geleceğe olan yolculuğunun bir aşaması olarak görüyoruz” dedi.Sınavların öğrencilerimizi hayallerine ulaştıracak bir neticeyle sonuçlanmasını diliyorum diyen Başkan Bakırhan, sınava girecek aday öğrencilere başarı dileklerini ileterek “Bu süreçte fedakâr ailelerimizin ve tüm öğrencilerimizin heyecanına ortak olduğumuzu ve kendileri için en iyisini dilediğimizi belirtmek istiyorum. Yükseköğretim Kurumları Sınavına girecek tüm aday öğrencilerimize başarılar diliyorum. Gerçekleştirilecek sınavların öğrencilerimizi hayallerine ulaştıracak bir neticeyle sonuçlanmasını tüm kalbimle temenni ediyorum” diye konuştu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) - KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.