KARS Haber Girişi : 20 Temmuz 2021 00:11

Başkan İsmet Hagi’nin kurban bayramı mesajı

Başkan İsmet Hagi’nin kurban bayramı mesajı KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Başkan İsmet Hagi’nin kurban bayramı mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Digor Ziraat Odası Başkanı İsmet Hagi, Kurban Bayramı Mesajı Yayınladı

Digor Ziraat Odası Başkanı İsmet Hagi, Kurban Bayramı’nın ülkenin birlik ve beraberliğine vesile olması temennisinde bulundu.

Hagi, “Kurban Bayramı kesilen ve dağıtılan kurbanlarla komşuluk ilişkilerinin geliştiği, fakir ve kimsesizlerin gözetildiği, bayramlaşma ve kutlamalarla birlik beraberliğin güçlendiği, ziyaretlerle hasta ve yaşlıların gönüllerinin alındığı bir zaman dilimi olması sebebiyle yüce rabbimizin bize bahşettiği en özel günlerimizden biridir. Sevginin, saygının ve hoşgörünün arttığı, insan ilişkilerinin güçlendiği, umutların canlandığı, yoksulların gözetildiği, komşuların ve akrabanın unutulmadığı bayramlar, birlik ve beraberliğin gelişmesine ve toplumsal bağların güçlenmesine önemli katkı sağlamaktadır. Bayramın kazandıracağı manevî anlayışla, yoksul ve muhtaç durumda olanlara yardım eli uzatmakla birlikte, sevinçleri olduğu kadar acıları da paylaşmanın önemi daha derinden anlaşılır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın bayramlarını tebrik ediyor. Cenabı Allah’tan sağlık, sıhhat, afiyet ve huzur içerisinde bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) - KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.