GÜNCEL Haber Girişi : 09 Kasım 2023 22:42

Başkan Uğur Boy’un 10 Kasım Mesajı

Başkan Uğur Boy’un 10 Kasım Mesajı KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Başkan Uğur Boy’un 10 Kasım Mesajı

Minecraft Server Kiralama Minecraft Server Kiralama

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez İlçe Başkanı Uğur Boy’un 10 Kasım mesajı:

Atatürk, yurdumuzun dört tarafı işgal edilmiş, parçalanmaya yüz tutmuşken milletimizi esaretten kurtaran, Türk Ulusunun Kurtuluş Destanına önderlik yaparak Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu olan ve adını tarih sayfalarına altın harflerle yazdıran bir dünya lideridir.

Çok büyük mücadelelerle kazanılan Kurtuluş Savaşı ve sonrasında kurulan Türkiye Cumhuriyeti onun bize armağanıdır. Yaşamı boyunca vatan sevgisi yüreğinde hiç eksilmeyerek kendisini Türk milletinin bağımsızlık mücadelesine adayan Atatürk, her zaman milletinin menfaatleri doğrultusunda hareket etmiştir. Bizler de Atamıza layık olabilmek için; ülkemizin ve milletimizin birlik ve beraberliği için elimizden gelen gayreti göstermeliyiz.

Aramızdan ayrılışının 85.yılında onu bir kez daha saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizin ruhları şad olsun.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.