KAFKASYA Haber Girişi : 04 Kasım 2022 23:07

Büyükelçi Bağcı TAİB’i ağırladı

Büyükelçi Bağcı TAİB’i ağırladı
Büyükelçi Bağcı TAİB’i ağırladı KAFKAS HABER AJANSI

Büyükelçi Bağcı TAİB’i ağırladı

KAFKAS HABER AJANSI

Türkiye’nin Bakü Büyükelçisi Cahit Bağcı, Türk Aksakkalları Birliği(TAİB)  yönetimini büyükelçikte kabul etti.

TAİB kurucusu ve Missiya Medya Grubu Başkanı Ramin Ahmadov ve yönetim kurulu üyelerinin  Büyükelçi Cahit Bağcı’yı ziyaretinde samimi bir ortamda faaliyetler hakkında bilgilendirildi.

 Türkiye Büyükelçiliği'nde yapılan görüşmede Ramin Ahmadov, Büyükelçi Cahit Bağcı’ya  sıcak ve samimi karşılamalarından dolayı teşekkürlerini ileterek  kardeş  Türkiye’nin büyükelçiliğinde bulunmaktan memnuniyet duyduğunu söyledi.

TAİB heyeti, ziyarette ayrıca   Büyükelçi Bağcı’ya  Türk Aksakkalları Birliği’nin  faaliyetlerini, hayata geçirilen projeleri  ve Türk Dünyası ile ilgili çalışmalar  hakkında detaylı bilgi verdi.

Ziyarette ayrıca önümüzdeki süreçte TAİB heyeti ile Türkiye Büyükelçiliği’nin daha sık iş birliği yapılması konusunda toplantı düzenlenmesine  karar verildi. Ziyarette TAİB Yönetim Ofisi Başkanı Nicat Dağlar ve Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Elnur Eltürk de yer aldı.(Haber Merkezi)

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA)  / KAFKAS HABER AJANSI

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.