SİYASET Haber Girişi : 26 Aralık 2021 22:50

CAP İl Başkanı Arif Avcı’nın basın açıklaması

CAP İl Başkanı Arif Avcı’nın basın açıklaması KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

CAP İl Başkanı Arif Avcı’nın basın açıklaması

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Cumhuriyet ve Adalet Partisi Kars İl Başkanı Arif Avcı’nın basın açılması:

Ülkemizdeki tüm bireyler için adil ve bağımsız olarak sağlanabilmesinin başarılabilmesi için kurmuş olduğumuz Cumhuriyet ve Adalet Partisi; güçlü, genç, dinamik, vatanı için idealleri olan, büyük umutlarıyla, büyük hayalleriyle geleceğin Türkiye’sine yön vermek isteyen, her zaman ileriye dönük projelerle yarınları bugünden öngören, vatan ve millet sevdasıyla yanıp tutuşan, hiç kimseyi birbirinden ayırmadan, ötekileştirmeden, sınıflar arası ayrıcalıkları ortadan kaldıracak heyecanı ve enerjisi ile hizmetteki tüm sınırları ortadan kaldıracak takım arkadaşları ile birlikte büyük bir istek ve özenle  ülkemizin geleceğini hazırlayacak ve bizi her daim daha ileriye taşıyarak muasır medeniyetler seviyesine gelmemizi sağlayacaktır.

Çözülemeyecek hiç bir sorunumuz yoktur. Ortak akıl ve toplumsal uzlaşma temelinde siyasi vizyon, etkili, tecrübeli bir kadro, rasyonel bir yönetim anlayışı sorunlarımızı bütünüyle çözüme kavuşturmak için yeterlidir. Önemli olan en zor ve kötü şartlarda bile omuz omuza yürüme ve muasır medeniyet seviyesini aşma iradesini yakalayabilmemizdir

Cumhuriyet ve Adalet Partisi, milletimizin refah seviyesini yükseltecek, özgürlükçü, vatansever, ve vizyon sahibi siyasi partidir. Türk Milleti en güzel şeylere layıktır. Milli ve manevi değerleri ile tarih boyunca şanlı mazisi olan milletimize yeni bir ufuk açmak amacıyla bu partiyi milletimizin siyasi hayatına sunuyoruz. Genel Başkanımız Sayın Ahmet SEVİM yaşının genç olması ülkemizdeki genç nüfusunun hayallerine ideallerine bir adım daha yaklaşmasına çok faydalı olacaktır.

Kars İl Başkanlığı olarak ben ve teşkilatım Mustafa Kemal Atatürk 'ün kurmuş olduğu Cumhuriyeti koruyacak ve ülkemizin Refahı için Adaleti sağlayacağız.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) - KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Murat bay 27 Aralık 2021 16:30

    Hayırlı başarılar dilerim başkanım