KARS Haber Girişi : 30 Nisan 2022 02:57

Dr. Erdoğan Yıldırım’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Dr. Erdoğan Yıldırım’ın Ramazan Bayramı Mesajı KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Dr. Erdoğan Yıldırım’ın Ramazan Bayramı Mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu (KAI-FED) Genel Başkanı Dr. Erdoğan Yıldırım’ın “Ramazan Bayramı” Mesajı.

Yüce Allah’a şükürler olsun ki on bir ayın sultanı, “Evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş” olan mübarek Ramazan ayını geride bırakarak, gelenek ve göreneklerimizin yaşatıldığı, toplumsal birlikteliğimizin güçlendiği Ramazan Bayramına ulaşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar büyüklerin hatırlanmasını, küçüklerin sevindirilmesini sağlayan onlara ne kadar önem verdiğimizi göstermemize sebep olan dargınlıkların, kırgınlıkların unutulduğu, toplumsal bağların güçlendiği, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının doruğa ulaştığı, bizlere umut kaynağı olan çok özel ve önemli günlerdir.

Bayramlarda yaşadığımız bu güzel duyguların sadece bugünlerle sınırlı kalmaması için özen göstermeliyiz. Bayramın kazandıracağı manevi anlayışla sevinçlerimizi paylaştığımız gibi sıkıntılara ve acılara da ortak olmalı, yoksul ve muhtaç durumda olanlara yardım eli uzatmalı birlik ve beraberlikle sorunlarımızı paylaşarak çözmeliyiz. Unutmamalıyız ki acılarımız paylaşıldıkça azalacak ve mutluluklarımız da paylaştıkça çoğalacaktır.

Ramazan Bayramının, geçirmekte olduğumuz bu zor günlerde dünyada ve ülkemizde sağlığa, huzura, berekete, barış ve kardeşliğe vesile olmasını diliyor, tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını kutluyorum

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.