EĞİTİM Haber Girişi : 26 Mart 2023 00:05

Eğitimci Murat Kaya Kars ziyaretinde

Eğitimci Murat Kaya Kars ziyaretinde
Eğitimci Murat Kaya Kars ziyaretinde KAFKAS HABER AJANSI

Eğitimci Murat Kaya Kars ziyaretinde

KAFKAS HABER AJANSI

Kars Çelik Başarı Koleji'nde seminer sunumu yaptı.

Dünyada ve ülkemizde ki eğitim süreçleri ile yaşanan değişimleri içeren seminerde ; Ekip Çalışması,

Kurumsal Kültür, Özgüven , Güven, İşbirliği, Öğrenme Stilleri Sağ-Sol Beyin Özellikleri ile ilgili olarak görsel sunum paylaşıldı.

Konulara ilişkin kısa süreli video izlenimi yapıldı.

Soru-yanıtlı etkinliklerle katılımcılarla verimli bir toplantı gerçekleştirdi.

Eğitimci Murat Kaya:

"KARS /ÇELİK Başarı Koleji,Kars ilimizde, eğitimde fark yaratan başarıları ile çocuklarımızı yarınlara kaliteli,nitelikli ve çok yönlü, donanımlı hazırlayan örnek kurumdur. Kurum idarecileri Aziz Yıldırım ve Metin Toraman takdir ettiğim eğitimci dostlarımdır. Kars ziyaretimde kendileri ile eğitim-öğretim üzerine değerlendirmeler yaptık. Torunum da bu okulda okumaktır. Başarılı bir öğretmen kadrosuyla kaliteli hizmet sunmaktalar. Seminer sunumumla , okul paydaşlarıyla verimli bir çalışma yaptık. İlgilerine teşekkür ederim. "dedi...

Seminer bitiminde, Okul yöneticisi Aziz Yıldırım: "Murat öğretmenim eğitim-öğretim sahasında çabalarına devam etmekte, bizlere örnek olmaktadır. Kurumsal paydaşlarımıza yönelik yaptığı seminer, uyguladığı testli analizlerle bizlere değer kattı. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. “dedi.

Seminere katılan öğretmenlerin memnuniyet ifadeleri ile toplantı tamamlandı. (Kaynak: Kocaeli Kent Gazetesi)

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA)  / KAFKAS HABER AJANSI

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.