KARS Haber Girişi : 27 Ağustos 2021 22:51

Gültekin Güvensoy’un 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Gültekin Güvensoy’un 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Gültekin Güvensoy’un 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Güvensoy Group Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin Güvensoy’un 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Türk Ulusunun, Anadolu’da ebediyen özgürce yaşamak için, varlık yokluk demeden tek bir millet, tek bir yürek ve tek bir bayrak altında toplanma gayreti ile mücadele ettiği Kurtuluş Savaşı sonrası kazanılan 30 Ağustos Zaferi ve Büyük Atatürk'ün önderliğinde kurulan Türkiye Cumhuriyeti şüphesiz ki Türk Milletinin en büyük eseridir.

Tarihte bir benzeri daha olmayan azmin, cesaretin en güzel örneğinin sergilendiği bağımsızlık ve var oluş mücadelesinde, Türk Milleti boyun eğmeyen, esarete karşı sonuna kadar direnen toprağının her bir parçası için canını seve seve feda eden bir ecdadın torunları olduklarını tüm dünyaya kanıtlamıştır.

Bu duygu ve düşüncelerle, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99. Yıldönümünde Büyük Önder Atatürk ve silah arkadaşlarını, bu topraklar için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi saygı ve rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, Milletimizin ve Türk silahlı Kuvvetleri’nin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı saygı ve sevgilerimle kutluyorum.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) - KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.