GÜNCEL Haber Girişi : 16 Kasım 2023 11:07

Halitpaşa Mahallesi Muhtarı Fermani Bay, mahallesine yeniden aday oldu

Halitpaşa Mahallesi Muhtarı Fermani Bay, mahallesine yeniden aday oldu KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Halitpaşa Mahallesi Muhtarı Fermani Bay, mahallesine yeniden aday oldu

Minecraft Server Kiralama Minecraft Server Kiralama

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

2024 Türkiye yerel seçimleri, Türkiye'deki yerel yönetimlerin belirlenmesi için 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerdir. Seçim sonucunda belediye başkanı, büyükşehir belediye başkanı, belediye meclisi üyesi, il genel meclisi üyeleri, muhtarlar ve ihtiyar heyetleri belirlenecektir.

Kars Halitpaşa Mahallesi Muhtarı Fermani Bay 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlere mahallesinden yeniden aday olarak seçmenlerinden destek istedi.

1963 yılında Digor ilçesi Varlı köyünde dünyaya gelen Fermani Bay, 2019 Halitpaşa Mahallesine muhtar seçildi.

Fermani Bay, “Halkın desteğiyle gecemi gündüzüme katarak mahalleme hizmet getirdim. Seçmenlerime verdiğim bütün sözlerimi yerine getirdim. Mahalle sakinlerimle el ele vererek hizmetlerimimi sürdürdüm. Mahallemin daha yaşanabilir mahalle olması için var gücümüzle çalışıyoruz. Önümüzdeki seçimlerde yeniden adayım ve vatandaşlarımızın desteğinin devamını bekliyorum. Yeniden seçildiğimde her zaman olduğu gibi mahalle sakinlerimizle el vererek hizmetleri aeksatmadan sürdüreceğiz. Buradan bütün mahalle sakinlerimi selamlıyor ve desteklerini bekliyorum” dedi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA)  / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.