GÜNCEL Haber Girişi : 09 Kasım 2023 21:29

İşadamı Suat Ögel’in 10 Kasım Mesajı

İşadamı Suat Ögel’in 10 Kasım Mesajı KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İşadamı Suat Ögel’in 10 Kasım Mesajı

Minecraft Server Kiralama Minecraft Server Kiralama

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Karslı İşadamı Suat Ögel, Cumhuriyet’imizin kurucusu, kurtuluş savaşımızın başkahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 85. yıl dönümü nedeniyle anma mesajı yayımladı.

Ögel yayımlamış olduğu mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Cumhuriyet’imizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 85. yıldönümünde milletçe saygı ve minnetle anıyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, sadece bu millete değil tüm dünyaya liderliğiyle ve kahramanlığıyla mazhar olmuş tarihimizin en önemli değerlerinden biridir. Geleceğe her zamankinden daha büyük bir ümitle, daha büyük bir kararlılıkla yürürken bizler de bugün, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘en büyük eserim’ dediği Cumhuriyetimize sahip çıkıyor, ülkemizi daha ileriye taşıyacak adımları yılmadan, yorulmadan hayata geçiriyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi Türkiye Yüzyılı’nda da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün anısını, gelecek nesillere aktarmaya gençlerimize ve çocuklarımıza anlatmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle vefatının 85. yıldönümünde Cumhuriyet’imizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, vatanımız uğruna şehit olan kahramanlarımızı ve gazilerimizi bir kez daha rahmetle, minnetle yad ediyorum."

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA)  / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Haydar Arslan 10 Kasım 2023 01:11

    Allah rahmet eylesin Allah işini gücünü rast getirsin kardeşim benim