EĞİTİM Haber Girişi : 18 Temmuz 2021 01:22

Kars Bahçeşehir Koleji; LGS sınavında kitlesel başarıda birinci olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız

Kars Bahçeşehir Koleji; LGS sınavında kitlesel başarıda birinci olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız KAFKAS HABER AJANSI

Kars Bahçeşehir Koleji; LGS sınavında kitlesel başarıda birinci olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız

KAFKAS HABER AJANSI

Yeni nesiller Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün biz eğitimcilere emanetidir. Bu emanetin en başarılı ve özverili temsilcisi olan Kars Bahçeşehir Koleji olarak kuruluşumuzdan bu yana – son üç yıldır – LGS sınavında kitlesel başarıda birinci olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız.

      Bir toplumu ileriye taşıyabilmenin en önemli noktası, başarıyı bir iki bireye indirgemeyip kitleye yayabilmektir.

      Kitlesel başarı, hem emeğe saygının hem sorumluluk bilincinin hem de takım ruhunun yaygınlaşması adına oldukça önem arz etmektedir.

     LGS sınavında il genelinde okul başarı sıralamasında yine Bahçeşehir Koleji Kars Kampüs’ü 1. Sırada yer alarak geleneği devam ettirmiştir.

    2021 LGS sınavında açıklanan resmi sonuçlara göre öğrencimiz Berfin Su Yılmaz il 3. sü olmuştur aynı zamanda il genelinde başarı gösteren ilk 20 öğrenci sıralamasında 8 öğrencimiz yerini almıştır.

 Başarılarından dolayı öğrencilerimizi tebrik ederiz. Özverili ve disiplinli çalışmalarından dolayı

 değerli öğretmenlerimize ve bu süreçte verdikleri destekten dolayı saygıdeğer velilerimize teşekkür ederiz.

     Bahçeşehir Koleji olarak dün olduğu gibi bugünde bilimin ışığında yürüyen, kültürüne, değerlerine sahip çıkan, fark yaratan nesiller yetiştireceğimize olan inancımız tamdır.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) - KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Metin 18 Temmuz 2021 22:43

    Tebrikler