EĞİTİM Düzenleme Tarihi : 20 Eylül 2020 20:21 Haber Girişi : 20 Eylül 2020 20:21

Kars Valisi Türker Öksüz’ün yeni eğitim ve öğretim yılı mesajı

Kars Valisi Türker Öksüz’ün yeni eğitim ve öğretim yılı mesajı KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK
Kars Valisi Türker Öksüz’ün yeni eğitim ve öğretim yılı mesajı

Kars Valisi Türker Öksüz’ün yeni eğitim ve öğretim yılı mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Valisi Türker Öksüz, 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sevgili Öğrenciler, Değerli Öğretmenler ve Kıymetli Veliler;

Yeni bir eğitim öğretim yılına daha kavuşmanın heyecanını, bu yıl daha da derinden yaşıyoruz. Koronavirüs salgını nedeniyle Mart ayı ortasından itibaren on-line eğitime geçen ve Haziran ayında kapatılan okullarımızda yüz yüze eğitim 21 Eylül 2020 Pazartesi günü başlıyor.

İlk etapta okul öncesi ve ilkokul birinci sınıf öğrencilerimizin başlayacağı yüz yüze eğitime, en kısa sürede tüm öğrencilerimizin de başlaması en büyük temennimizdir. Ancak bunun için hepimize büyük sorumluluk ve görevler düşmektedir. Alınan Kovid-19 tedbirlerine titizlikle uyarak, maske, mesafe, temizlik kurallarını titizlikle uygulayarak geleceğimizin teminatı çocuklarımızın en kısa sürede okullarına kavuşmasını sağlayabiliriz.

Kovid-19 salgınıyla mücadele ettiğimiz bu günlerde, pandemi dönemi için yapılması gerekli bütün hazırlıklar okullarımızda tamamlanmış durumdadır. Bu süreçte okul, aile ve öğretmenlerimizin iş birliği içinde olması büyük önem arz etmektedir. Sağlıklı ve düzenli bir iletişimle bunu başaracağımıza inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; 2020-2021 eğitim öğretim yılının başta sevgili öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz olmak üzere tüm eğitim camiamıza ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.