KARS Haber Girişi : 25 Mayıs 2022 17:33

Kars VHO’dan İnterhas Tanıtım Günleri toplantısı

Kars VHO’dan İnterhas Tanıtım Günleri toplantısı KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars VHO’dan İnterhas Tanıtım Günleri toplantısı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars'ta Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası ile sektör paydaşlarından İnterhas Firması işbirliğinde "İnterhas Tanıtım Günleri" toplantısı düzenlendi.

Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Ercan Ödül, Yönetim Kurulu Üyeleri Özkan Soylu, Cumhur Saltan, Murat Oymak ile Kars ve Ardahan'da görev yapan çok sayıda serbest veteriner hekimin katıldığı toplantı Başkan Ercan Ödül'ün açılış konuşması ile başladı. Açılış konuşmasından sonra firma yetkililerinden Veteriner Hekim Özkan Kertikoğlu'nun "Koruyucu Hekimlik" konulu sunumundan ve firma yetkilisi Gürcan Öner'in sunum ile devam eden toplantı sonunda Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odasının bölgemiz hayvancılığı için yapılacak projelerde sektör paydaşlarından İnterhas Firması ile işbirliği yapılması kararlaştırıldı.

VHO Başkanı Ercan Ödül, “Odamızın tarafından organize edilen bilgilendirme toplantımıza iştirak ederek katkı veren tüm katılımcılara teşekkür ederiz.” dedi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) - KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.