KARS Haber Girişi : 02 Mayıs 2022 00:22

Metin Toraman’ın Ramazan bayramı mesajı

Metin Toraman’ın Ramazan bayramı mesajı KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Metin Toraman’ın Ramazan bayramı mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu As Başkanı Metin Toraman, Kars halkının mübarek Ramazan bayramını tebrik etti.

Bir Ramazan Bayramı'na daha ulaşmanın sevinci ve heyecanını yaşıyoruz. Bu mübarek Ramazan Bayramı'nın, tüm vatandaşlarımıza, İslâm dünyasına hayırlı olmasını, bereket ve huzur getirmesini, insanlığın barışına vesile olmasını temenni ediyorum.

Bayramlar, ibadet görevlerimizi yerine getirmenin yanı sıra dayanışma, yardımlaşma ve paylaşma günleridir. İnsanlar arasındaki sevgi, saygı ve kardeşliğin pekişmesine, birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olan bayramların, sosyal ve kültürel hayatımızda vazgeçilmez bir yeri vardır. Dolayısıyla bayramlar toplumumuzu bir arada tutan en önemli yapı taşlarındandır.

Umutların yeşerdiği, iyiliklerin filizlendiği, dayanışmanın ve yardımlaşmanın arttığı bayram günlerini dayanışma ruhumuzu, kardeşlik hukukumuzu pekiştirecek bir fırsat olarak görmeliyiz. Bayramlar, yaşamımızı zenginleştirme ve renklendirmenin yanı sıra, insanların birbirine yakınlaşması, kaynaşması, kardeşlik ve dostluk bağlarının canlanması, birliğimizin daha da güçlenmesi için önemli birer vesiledir.

Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Ramazan Bayramımızın ülkemize ve dünyaya huzur ve barış getirmesi temennisiyle, islam aleminin ve hemşerilerimin Ramazan Bayramını içtenlikle kutlar, sağlık ve mutluluk dileklerimle, selam, sevgi ve saygılarımı sunarım."

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) - KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.