MHP Kars İl Başkanı ve yönetimi mazbatalarını aldı

MHP Kars İl Başkanı ve yönetimi mazbatalarını aldı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

27 Eylül 2020 tarihinde yapılan Milliyetçi Hareket Partisi Kars İl Başkanlığı 13. Olağan Kongresi sonucunda, MHP Kars İl Başkanlığına tek aday olarak giren Tolga Adıgüzel ve yönetim kurulu üyeleri bugün Kars Merkez İlçe Seçim Kuruluna giderek Mazbatalarını aldılar.

YİNE YENİDEN BİSMİLLAH

MHP Kars İl Başkanı Tolga Adıgüzel şu açıklamada bulundu:

Karslı hemşerilerimize, il delegelerimize, yeni seçilmiş olan; ilçe, merkez ilçe ve MHP Kars İl Yönetimimizin değerli mensuplarına en kalbi duygularımla selam ve muhabbetlerimi sunuyorum. Yüce Allah, hepimize hayırlı görevler yapmayı nasip etsin inşallah. Gazi Kars’ımıza, vatanımıza, milletimize ve partimize yakışır bir şekilde hizmet etmek tek gayemizdir. Artık yepyeni bir sayfa açılmıştır. Hiçkimse partimizi ve bizleri hırsızlarla, rüşvetçilerle, ahlaksızlarla, aynı kefeye koyamaz. Bu saatten sonra bizlere bu tür yakıştırma yapanlar en basit tabiri ile şeref ve haysiyet yoksunu çukur insanlardır. Hasbelkader bu harekette bulunmuş fakat nefislerine yenik düşerek her türlü alçaklığı sergilemiş olan soysuzlarla aramızda demirden dağlar vardır. O hırsızların, o soysuzların yaptıklarını, şahsım veya yönetim kurulu üyelerimizden herhangi birimiz yaparsak Cenab-ı Allah bizleri bugünden kahruperişan etsin. Bizler Allah’tan korkar, Yusuf yüzlülerden utanırız. Amacımız; ahlaklı, şerefli, namuslu, helali ve haramı bilerek hizmet etmektir. Bizleri öncekilerle kimse karıştırmasın. Gittikleri yerin bir türlü yenisi olamayan kendilerine “eski” sıfatı takanlara da şunu söylüyorum: “Eski çamlar bardak oldu artık.”  El ele, sırt sırta vererek fitneye, fesada, yalana, dedikoduya, iftiraya, etnik bölücülüğe fırsat vermeden bize emanet edilen dava sancağını hak ettiği en güzel yerlere hep beraber taşımak temennisiyle.

Bizler seferle emrolunduk, zafer Allah’tandır.

Selam ve dua ile..

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

  • 4 / 1

  • 4 / 2

  • 4 / 3

  • 4 / 4

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.