KARS Haber Girişi : 20 Temmuz 2021 00:55

Milletvekilleri Arslan ve Kılıç’ın Kurban Bayramı Mesajı

Milletvekilleri Arslan ve Kılıç’ın Kurban Bayramı Mesajı KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Milletvekilleri Arslan ve Kılıç’ın Kurban Bayramı Mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Milletvekili / Ak Parti 6. Dönem MKYK üyesi / 65. Hükümet Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile Tarım ve Köy İşleri Komisyon Başkanı Prof. Dr. Yunus Kılıç’ın Kurban Bayramı mesajı:

İslam dünyası olarak, Allah’a yakınlaşmayı ve bir yardımlaşma ve dayanışma seferberliğini ifade eden bir Kurban Bayramını daha idrak etmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Kurban Bayramı, varlıklı olanlarla dar gelirliler arasında güzel bir kaynaşmaya vesilen olan bir sosyal yardımlaşma ve dayanışmaya imkân sağlamaktadır. Kurban inananların rablerine ilticalarını ifade eden bir ibadettir. Bu mübarek bayramda halka halka olan ve bir sevgi yumağına dönüşen muhabbetin hep daim kalmasını temenni ediyoruz.

Bu vesileyle, kesilen kurbanların ve yapılan duaların kabul olmasını rabbimizden niyaz ediyoruz. Tüm hemşehrilerimizin ve İslam dünyasının Mübarek Kurban Bayramını en içten dileklerimizle tebrik ediyoruz. Birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içinde hayırlı, huzurlu, sevgi dolu nice bayramlar diliyoruz. Selam ve saygılarımızla.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) - KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.