GÜNCEL Haber Girişi : 17 Kasım 2023 23:05

Muhtarların temel sorunları masaya yatırıldı

Muhtarların temel sorunları masaya yatırıldı
Muhtarların temel sorunları masaya yatırıldı KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK
Muhtarların temel sorunları masaya yatırıldı

Muhtarların temel sorunları masaya yatırıldı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Haberin video linki: https://youtu.be/64Ew8f1JKeo

Türkiye Muhtarlar Federasyonu Muhtarlar Derneği Genel Başkanı Ramazan Özünal, Muhtarlar Derneği Başkanı Dikme Köyü Muhtarı Orhan Yılmazel’in davetiyle geldiği Kars’ta muhtarların temel sorunlarını masaya yaptırdı. Vilayetler Birliği Beylerbeyi Sarayı Otelindeki toplantıda katılımcı muhtarlara teşekkür plaketleri verildi.

Mesleki tecrübesi, kariyeri ve güzel yüreği ile muhtarların gönlünde taht kuran Genel Başkan Ramazan Özünal, Kars Muhtarlar Derneği’nin çiçeği burnunda il başkanı Orhan Yılmazel’in önümüzdeki süreçte çok önemmli hizmetlere imza atacağına inandığını söyledi. Kars’a hayranlığını da her fırsatta dile getirerek bundan önce neden Kars’a gelmediğine de çok içerlendiğini belirtti. Kars’ta gördüğü misafirperverlikten son derece etkilendiğini de kaydederek kendisini Kars’ın manevi hemşehrisi gördüğünü de sözlerine ekledi.

Genel Başkan Ramazan Özünal, Vilayetler Birliği Beylerbeyi Sarayı Oteli’ndeki Muhtarlar buluşmasında muhtarlığın öneminden asli görevlerine, haklarından hizmetlerine kadar bir çok konuyu gündeme getirdi. Konuşmasında sürekli mesajlar vererek birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak birlikteliğin getirdiği kuvvettin hizmetlere daha kalıcı şekilde yansıyacağının da sinyalini verdi. Muhtarların Kars’taki birlikteliğini görmekten gurur duyduğunu ifade ederek bu birlikteliğin daim olmasını diledi.

Muhtarların yaşadıklarını sorunlarını, istek ve taleplerini de dinleyerek hepsini bir bir cevaplayan Türkiye Muhtarlar Federasyonu Muhtarlar Derneği Genel Başkanı Ramazan Özünal, muhtarlığın her geçen kıymetinin daha da arttığını ve bu kıymetin herkesçe bilindiğini söyledi.

KARS KALESİ’NİN IŞIKLARI TÜRKİYE’MİN ÜSTÜNE YANSISIN

Genel Başkan Ramazan Özünal, “Türkiye’ye gümbür gümbür sesimiz gitsin. Kars’ı bilmeyen yok ama Kars’ı bilsin. Kars Kalesi’ni gezmeye gittim o kalenin çok büyük anıları var. Kars Kalesi’nin ışıkları Türkiye’min üstüne yansısın. “ dedi.

Muhtarlar buluşması teşekkür belgelerinin dağıtımı ve hatıra fotoğraflarının çektirilmesiyle son buldu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA)  / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.