GÜNCEL Haber Girişi : 09 Kasım 2023 21:40

Ögel Kardeşler’in 10 Kasım Mesajı

Ögel Kardeşler’in 10 Kasım Mesajı KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Ögel Kardeşler’in 10 Kasım Mesajı

Minecraft Server Kiralama Minecraft Server Kiralama

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars’ın yaz ve kış lastiklerinin değişmez adresi Ögel Kardeşler Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 85’inci yıldönümünde anma mesajı yayınladı.

Mesajda şu ifadelere yer verildi:

“10 Kasım, Türk Milleti için Atatürk’ü anma günü olduğu kadar, Atatürk’ün devrimlerini anlama ve onun mirasına sahip çıkma günüdür.

Cumhuriyetimizi bize armağan eden, İstiklal Mücadelemizin Önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete irtihalinin 85’inci yıldönümünde derin bir saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz.

10 Kasım, Türk Milleti için Atatürk’ü anma günü olduğu kadar, Atatürk’ün devrimlerini anlama ve onun mirasına sahip çıkma günüdür. Atatürk’ün “Benim naçiz vücudum bir gün elbet toprak olacaktır, fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.” sözü ile Cumhuriyetimizin 100. Yılında, Devletimize, Vatanımıza, Bayrağımıza, Bölünmez Bütünlüğümüze, Milli İradeye ve bizlere miras bıraktığı Cumhuriyetimize, her zamankinden daha fazla sahip çıkacağız. Atatürk’ün bize bıraktığı değerleri koruyarak “Yurtta barış, dünyada barış” sözleri ışığında; birlik, beraberlik, sevgi ve saygı duygularımızla ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü vesilesiyle, Cumhuriyetimizin 100. yılının ışığında, ülkemiz ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için var gücümüzle çalışacağımıza söz veriyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve kahraman şehitlerimizi minnet ve rahmetle anıyoruz. Türk Milleti var oldukça Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anmaya ve yaşatmaya devam edecektir.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA)  / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.