GÜNCEL Haber Girişi : 10 Kasım 2021 01:33

Remzi Arası’ın 10 Kasım Mesajı

Remzi Arası’ın 10 Kasım Mesajı KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Remzi Arası’ın 10 Kasım Mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İŞADAMI REMZİ ARAS’IN 10 KASIM MESAJI

Atatürk, yurdumuzun dört tarafı işgal edilmiş, parçalanmaya yüz tutmuşken milletimizi esaretten kurtaran, Türk Ulusunun Kurtuluş Destanına önderlik yaparak Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu olan ve adını tarih sayfalarına altın harflerle yazdıran bir dünya lideridir.

Çok büyük mücadelelerle kazanılan Kurtuluş Savaşı ve sonrasında kurulan Türkiye Cumhuriyeti onun bize armağanıdır. Yaşamı boyunca vatan sevgisi yüreğinde hiç eksilmeyerek kendisini Türk milletinin bağımsızlık mücadelesine adayan Atatürk, her zaman milletinin menfaatleri doğrultusunda hareket etmiştir. Bizler de Atamıza layık olabilmek için; ülkemizin ve milletimizin birlik ve beraberliği için elimizden gelen gayreti göstermeliyiz.

Aramızdan ayrılışının 83.yılında onu bir kez daha saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizin ruhları şad olsun.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.