GÜNCEL Haber Girişi : 09 Temmuz 2022 01:05

Şentürk Yapı Kütahya Seramik’ten Kurban bayramı mesajı

Şentürk Yapı Kütahya Seramik’ten Kurban bayramı mesajı KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Şentürk Yapı Kütahya Seramik’ten Kurban bayramı mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Şentürk Yapı Kütahya Seramik sahibi Hakan Şentürk, mübarek Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayarak, tüm İslam âleminin ve Karslı hemşerilerinin Kurban Bayramını kutladı.

Bu Bayram insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve dirliği sağlayan özel bir gündür. Bundan dolayı bayram, anlam ve önemine uygun olarak kutlanmalı, başta yakınlarımız olmak üzere, özellikle kimsesizler, yaşlılar, fakir ve yardıma muhtaç vatandaşlarımız ziyaret edilerek gönülleri alınmalı yalnızlıkları hissettirilmemelidir. Birlik ve beraberliğe, yardımlaşma ve dayanışmaya her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bir zamanda, asırlardır bizleri birbirimize bağlayan manevi unsurlardan biri olan Kurban Bayramınızı başta Karslı hemşehrilerimiz olmak üzere, tüm İslam Aleminin Bayramını en içten duygularımla kutluyor, sağlık, huzur ve mutluluk içinde, ailenizle birlikte bir bayram geçirmenizi diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyoruz.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.