KARS Haber Girişi : 01 Mayıs 2022 02:12

Taşkın Ticaret’in Ramazan Bayramı Mesajı

Taşkın Ticaret’in Ramazan Bayramı Mesajı KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Taşkın Ticaret’in Ramazan Bayramı Mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yusufpaşa Mah, Kazım Paşa Cad. No: 62’de hizmet veren bal ve kaşarcılığın vazgeçilmez adresi Taşkın Ticaret sahibi Tarık Boy, Mübarek Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

Mesajda, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem ateşinden kurtuluş olan mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak; milletçe, muhabbetle kucaklaştığımız bir bayrama daha kavuşmuş bulunuyoruz. Bayramlar, sevgi, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberliğimiz için mükemmel bir vesile, eşsiz bir fırsattır. Bayramın, bilhassa İslam coğrafyasında, acı içinde, umutsuzluk içinde, gözyaşları içinde yaşamak durumunda olan kardeşlerimizin yaralarına merhem olmasını Allah'tan temenni ediyoruz. Bu vesileyle, Ramazan Bayramınızı en kalbi dileklerimizle kutluyor; bu mübarek bayramın, bizleri her zamankinden daha çok birbirimize yakınlaştırmasını, kardeşliğimizi, dostluğumuzu pekiştirmesini temenni ediyoruz.” ifadelerine yer verildi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.