KARS Haber Girişi : 18 Haziran 2022 00:24

Uzm. Dr. Gökhan Perincek, YKS’ye gireceklere başarılar diledi

Uzm. Dr. Gökhan Perincek, YKS’ye gireceklere başarılar diledi KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Uzm. Dr. Gökhan Perincek, YKS’ye gireceklere başarılar diledi

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Harakani Devlet Hastanesi doktorlarından Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doktor Gökhan Perincek, bu hafta sonu yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde açıklama yaparak sınava girecek öğrencilere başarılar diledi.

Perincek, mesajında şunları ifade etti:

"Sevgili öğrenciler! Bu hafta sonu gireceğiniz sınav, üniversite hayalleriniz için önemli bir adımdır. Hafta sonu sizler için önemli bir sınav olacak. Yükseköğretim Kurumları Sınavı 18-19 Haziran Cumartesi ve Pazar günleri olacak. Dolayısıyla hepinizi şimdiden tebrik ediyor, başarılar diliyorum. İnşallah sınavınız güzel geçer ve beklediğiniz sonucu alırsınız ve istediğiniz bölümlere, üniversitelere girersiniz. Üniversitede gerçekten insan kendisini yetiştiriyor ve hayata hazırlanıyor. Doğru bir seçim yapmak ve doğru bölümleri seçmek çok önemli. Sizler bizim geleceğimiz ve güvencemizsiniz. Bu duygu ve düşüncelerle sınava büyük bir özveri ile hazırlanan gençlerimizin ve ailelerinin heyecanlarını paylaşıyor, sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum."

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) - KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.