GÜNCEL Haber Girişi : 04 Ocak 2022 23:23

Vali Öksüz, Başarılı Kayakçıları Kabul Etti

Vali Öksüz, Başarılı Kayakçıları Kabul Etti KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Vali Öksüz, Başarılı Kayakçıları Kabul Etti

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Valisi ve Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz, Erzurum'da 02-03 Ocak tarihlerinde yapılan seçmelerde başarılı olan sporcuları makamında kabul etti.

Başarılarından dolayı Yusuf Emre Fırat ve Muhammed Sait Soyak’ı tebrik eden Kars Valisi ve Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz, ilimizin yetiştirdiği başarılı kayakçıların gerek Pekin Olimpiyatları gerekse EYOF’ta ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığını belirterek kendilerine çeşitli hediyeler verdi.

Erzurum'da 02-03 Ocak tarihlerinde kayaklı koşu branşında, iki gün iki etap şeklinde yapılan Olimpiyat ve EYOF seçmelerinde ilimiz sporcularından; Yusuf Emre Fırat, iki günlük etabı birincilik ile tamamlayarak kayaklı koşu branşında ülkemizi Pekin Olimpiyatları’nda temsil etmeye hak kazandı. Muhammed Sait Soyak ise EYOF’ta ülkemizi temsil edecek 4 sporcudan biri olarak seçildi.

Milli sporcularımız, Şubat ayında Pekin Olimpiyatları ve Mart ayında EYOF müsabakaları hazırlığı için milli takım kamplarına katılmak üzere Cuma günü itibariyle ilimizden ayrılacaklar.

Kabulde; İl Gençlik ve Spor İl Müdürü Nedim Aslan, Sarıkamış İlçe Müdürü ve Kars Kayak İl temsilcisi Ali Koçak ve Antrenör Onur Kılıçaslan hazır bulundu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) - KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.