GÜNCEL Haber Girişi : 20 Aralık 2023 00:28

Yıldırım, “Amacım Dünyanın Ötesinde Var Olana Hazırlıktır”

Yıldırım, “Amacım Dünyanın Ötesinde Var Olana Hazırlıktır”
Yıldırım, “Amacım Dünyanın Ötesinde Var Olana Hazırlıktır” KAFKAS HABER AJANSI 

Yıldırım, “Amacım Dünyanın Ötesinde Var Olana Hazırlıktır”

KAFKAS HABER AJANSI 

Selim Yassıca köyü taziye evi İşadamı Yasin Aşkın Yıldırım tarafından iç donanımı tamamlanarak hizmete açıldı.

Selim Yassıca köy muhtarı Memet Seviş ve köy sakinleri “Hayırsever işadamı Yasin Aşkın Yıldırım’dan köyümüzde çok amaçlı kullanabileceğiniz taziye evine yardımlarını istedik sağolsun bizi kırmadı. Selim ve Yassıca halkı olarak kendisine çok teşekkür ederiz” dediler.

Yıldırım bugüne kadar il, ilçe ve köylerimizde muhtarlarımız ve halkla birlikte el ele vererek 90'nın üzerinde sosyal amaçlı kullanılabilen birçok hizmeti halkın hizmetine sunduk. Amacım Dünyanın ötesinde var olana hazırlıktır. Şehri sömüren bir anlayışla değil halka hizmet eden bir ahlakla çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Taziyede bulunma çabasının, insani bir duygu olduğunu vurgulayan Yıldırım, "Taziye, sabra teşviktir. Dostların acıyı paylaştığı ve birlikte üzüntü duymalarının bir çabasıdır. Sosyal amaçlı kullanılabilecek taziye evinin bir köşesine köy çocuklarının boş zamanlarında kitap okuya bileceği bir kütüphane köşesi ekledik. Selim yassıca Köyü taziye evinin hep birlikte el ele verip tamamlanmasına katkı sağlayan başta  Yassıca  Köy Muhtarı Memet Seviş ve köy halkına büyük gayret ve çalışmalarından dolayı  bu güzel taziye evinin tamamlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Hizmet kervanı devam edecek.  Rabbim müsaade ederse köy sakinleriyle el ele verip çalışmalarımızı devam ettireceğiz.” diye konuştu.

Önemli olan huzur ortamında yaşamak olduğunu da kaydeden Yıldırım, “Biz burada dili, dini, ırkı, milleti, memleketi ne olursa olsun ayırt etmeden halka hizmet anlayışla, çalışmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA)  / KAFKAS HABER AJANSI

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.