• ÖGEL TEPE REKLAM

100. Yıl Daha Farklı Olacak

KAI Serhatlılar Birliği Genel Başkanı Yavuz Eger'in Keçiören'deki Ihlamur Kasrı tesislerinde düzenlediği Başkent Ankara'daki organizasyonda, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 96. ve ,30 Ekim Serhat KARS’ın 99. Yıl dönümü etkinliğinde coşkulu anlar yaşandı.

  • 01 Kasım 2019 16:26
  • A
  • A

100. Yıl Daha Farklı Olacak

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

KAI Serhatlılar Birliği Genel Başkanı Yavuz Eger'in Keçiören'deki Ihlamur Kasrı tesislerinde düzenlediği Başkent Ankara'daki organizasyonda, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 96. ve ,30 Ekim Serhat KARS’ın 99. Yıl dönümü etkinliğinde coşkulu anlar yaşandı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra, KAI Serhatlılar Genel Başkanı Yavuz Eğer’in yapmış olduğu açılış konuşmasının akabinde, anlamlı bir günde anlam ifade eden duygular yaşandı.

Bu nedenle, yakın zamanda hakkın rahmetine kavuşan Şehidimiz Mardin Özel Hareket Şube Müdürümüz Tufan Kansuva'nın babası Necati Kansuva’ya büyük bir katılım huzurunda, şilt takdimi yapıldı.

Şilt takdimi AK Parti KARS Milletvekili ve 65. Dönem Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, MHP Genel Başkan Başdanışmanı ve Ankara Milletvekili  Nevin Taşlıçay ve AK Parti Ankara Milletvekili TBMM İdare Amiri Orhan Yegin tarafından yapıldı.

Gecenin anlamı ve önemi ile ilgili şahsıma takdim edilen Türk Bayrağımız ise, şehidimizin Babası Necati Kansuva’ya, KAI Serhatlılar Genel Başkanı Yavuz Eğer tarafımdan teslim edildi.

Geceye Ahmet ARSLAN, Nevin TAŞLIÇAY, Orhan YEGİN, Yusuf Selahattin BEYRİBEY, Keçiören Belediye Başkanı Turgut ALTINOK, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları ve Temsilcileri, Basının Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşlarının Federasyon ve Platform Başkanları, İl Derneklerinin Federasyon Başkanları, Ardahan Dernekler Federasyonunun Kadın Kolları Başkanı ve yönetimi, İlçe ve Köy Dernekleri Başkanları, Muhtarlar, Profösörler, Dekan ve Dekan Yardımcıları, Kamuda görevli üst düzey bürokratlar, İşadamları, Kadınlar, Gençler ve Saygın bir hemşehri topluluğu katıldı.

KAI Serhatlılar Genel Başkanı Yavuz Eğer, “Gecemize teşrif eden ve bizlerle birlikte aynı duyguyu ve coşkuyu yaşayan herkese tek tek teşekkür ediyorum ve minnettarım.

Gecemize, İstanbul'dan gelerek etkinliğimize renk katan Mahalli Sanatçımız Sn. Metin GÜNGÖR ve ekip arkadaşlarına, Türk Halk Müziği Sanatçımız Sn. Mine KUŞ ve saz grubuna,  Halk Ozanlarımıza,  Kafkas Halk Dansları Topluluğuna,  Program sunucumuz Sn. İlkay Beye, Keçiören IHLAMUR KASRI Salonunun sahibine ve çalışanlarına, Öykü Gayrimenkul ve Ega Emlak Personelime , Teşekkür ediyorum.

Ayrıca,  Birliğimizde BİR olduğumuz DERNEK Başkanlarını, Yönetim ve Denetim Kurulumu, Danışma Kurulumuzun saygın üyelerini, Başarı, Katkı ve Desteklerinden dolayı tek  tek tebrik ediyorum, kutluyorum ve teşekkürlerimi sunuyorum. “ dedi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.