KARS Haber Girişi : 06 Şubat 2024 21:42

İşadamı Remzi Aras’ın Miraç Kandili kutlama mesajı

İşadamı Remzi Aras’ın Miraç Kandili kutlama mesajı
İşadamı Remzi Aras’ın Miraç Kandili kutlama mesajı KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İşadamı Remzi Aras’ın Miraç Kandili kutlama mesajı

Minecraft Server Kiralama Minecraft Server Kiralama

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İşadamı Remzi Aras mübarek Miraç Kandili nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Rahmet ve bereket ayları olan üç ayların içinde yer alan kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim’de ayetlerle anlatılmış, sevgili peygamberimiz Hz. Muhammed’in (SAV) peygamberliğinde önemli bir yere sahip olan ‘İsra’ ve ‘Miraç’ hadiselerinin yaşandığı çok önemli bir gece olan Miraç Kandili’ne erişmenin huzuru içindeyiz.

Miraç, sevgili peygamberimizin şahsında iyiliklere güzelliklere huzur ve saadete açılan sonsuz ve sınırsız bir yolculuk ve yükseliştir. Miraç, her anlamda yükselmenin iyi ahlak, doğruluk ve dürüstlükten geçtiğini işaret eder.

Bizler de böyle mübarek gün ve gecelerin rahmetinden yararlanmalı birlik ve beraberlik içinde kenetlenmenin, manevi anlamda arınmanın, paylaşmanın, el ele birlikte yürümenin güzelliğinden faydalanmalıyız. Tüm kandillerde olduğu gibi bu mübarek gecede de bizlere sunulan fırsatları iyi değerlendirmeliyiz.

Birçok mucizeyi bünyesinde barındıran bu mübarek gecenin ülkemize ve dünyaya barış, huzur ve mutluluk getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, tüm İslam Âleminin ve hemşehrilerimizin mübarek Miraç Kandili’ni en içten duygularımla kutluyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm hemşehrilerimizin, aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Miraç gecesini tebrik ediyor, bu gecenin, birlik, beraberlik ve kardeşliğinin pekişmesine ve insanlığın barış, huzur ve hidayetine vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA)  / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.